rekrutacja online

Rodzaje rekrutacji

Rekrutacja standardowa:

                Wystarczy że pojawisz się w czasie pracy dziekanatu czyli od poniedziałku do piątku od godz 9.00 aż do 17.00 lub w sobotę od godz. 10.00 do 14.00 i wypełnisz u nas podanie o przyjęcie wraz ze złożeniem dokumentów rekrutacyjnych. I to wszystko! :) Całość rekrutacji trwa maksymalnie 5 minut i już po tej krótkiej chwili możesz cieszyć się prestiżem studiowania na kierunku : FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ.

 

Rekrutacja zdalna:

                         
                Studentem Wyższej Szkoły Ubezpieczeń w Krakowie możesz zostać nawet nie przychodząc do dziekanatu WSU! Jak? To bardzo proste!

Wystarczy że prześlesz nam na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY podanie o przyjęcie na studia. Ten prosty krok już gwarantuje Ci pewne miejsce wśród studentów Wyższej Szkoły Ubezpieczeń w Krakowie! Aby potwierdzić ta rejestrację należy poprzez osobę zaufaną lub pocztą dostarczyć nam resztę dokumentów rekrutacyjnych. Ich spis znajdziecie pod tym linkiem: ZASADY REKRUTACJI


UWAGA!!

Wyższa Szkoła Ubezpieczeń w Krakowie nie pobiera żadnych opłat rekrutacyjnych/manipulacyjnych/administracyjnych!

A więc rekrutacja jest zupełnie darmowa! A przy promocji 2 miesiące nauki gratis mają Państwo pewność i gwarancję że podjęli Państwo właściwy wybór dołączając do szerokiego grona studentów Wyższej Szkoły Ubezpieczeń w Krakowie.

 

 

 

 

 

 

 

Specjalności kierunku Finanse i Rachunkowość

Góra