rekrutacja online

Promocje i konkursy

 

Polecasz Wyższą Szkołę Ubezpieczeń w Krakowie? - STUDIUJESZ ZA DARMO!

Jeśli zapisałeś się do Wyższej Szkoły Ubezpieczeń w Krakowie na kierunku Finanse i Rachunkowość i polecasz naszą Uczelnię swoim znajomym

STUDIUJESZ ZA DARMO

Każda osoba polecona przez Ciebie to kolejny miesiąc darmowej nauki dla Ciebie!
 

Przykładowo:

  •                  Z Twojego polecenia zapisały się dwie osoby - Otrzymujesz 2 miesiące nauki za darmo + 2 miesiące nauki za darmo przysługującej każdemu studentowi CZYLI łącznie zyskujesz aż                                       4 MIESIĄCE NAUKI ZA DARMO!

 

  •                 Z Twojego polecenia zapisały się 4 osoby - Otrzymujesz 4 miesiące nauki za darmo + 2 miesiące nauki za darmo
    przysługującej każdemu studentowi CZYLI łącznie zyskujesz aż 6 MIESIĘCY NAUKI ZA DARMO!

 

 

Wystarczy że osoba którą poleciłaś/łeś przy zapisie do Wyższej Szkoły Ubezpieczeń w Krakowie powie że zapisuje się z Twojego polecenia i poda Twoje imię i nazwisko! 


Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 /633-09-21   lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DNI OTWARTE 18-19 lipiec 2014 r.  

Przyjdź na Dni Otwarte Wyższej Szkoły Ubezpieczeń w Krakowie! 

Odbędą się one 18 i 19 lipca 2014 r w siedzibie Wyższej Szkoły Ubezpieczeń na ul. Karmelickiej 32!  Podczas Dni Otwartych będziesz mieć wyjątkowa okazje zgarnięcia aż 3 miesięcy nauki GRATIS oraz atrakcyjny firmowy pendriv'e 4 GB i atrakcyjne gadżety firmowe: notes, smycze, długopisy - a więc cała kompletna wyprawka przyszłego studenta WSU!


Więcej informacji pod numerem telefonu i adresem e-mail:

12/ 633 09 21

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Specjalności kierunku Finanse i Rachunkowość

Góra