rekrutacja online

2 Miesiące nauki Gratis

Zobacz dlaczego warto wybrać Wyższą Szkołę Ubezpieczeń w Krakowie

Studia licencjackie dla osób zdających maturę we wrześniu! To proste!

Sprawdź jak studiować bez zbędnych przerw w nauce!

Jak studiować za darmo

Zobacz dlaczego warto wybrać Wyższą Szkołę Ubezpieczeń w Krakowie

Pilotażowy Program "Aniołowie Biznesu"

Zobacz jak studiować za darmo w Wyższej Szkole Ubezpieczeń w Krakowie

 
 

Strona główna

Wyższa Szkoła Ubezpieczeń w Krakowie ma siedzibę w historycznym i pełnym wspomnień budynku przy ulicy Karmelickiej jednej z najważniejszych ulic

w Krakowie

Nasza Uczelnia posiada w pełni funkcjonalne i multimedialne sale dydaktyczno-naukowe, w których student czuje się pozytywnie nastawiony na zdobywanie nowej wiedzy.

Sala komputerowa posiada 20 nowocześnie wyposażonych stanowisk we wszystkie potrzebne do pracy urządzania i w najnowocześniejsze oprogramowanie. Ergonomicznie ustawione stanowiska pomagają w utrzymaniu poprawnej pozycji ciała w celu zapewnienia zdrowej i zgodnej z zasadami BHP pracy i nauki.

Biblioteka Wyższej Szkoły Ubezpieczeń w Krakowie powstała, wraz z powołaniem Szkoły. Posiada w swoich zbiorach szeroki wachlarz publikacji dotyczących wszystkich aspektów związanych z tematyka Ubezpieczeń, Prawa, Zarządzania, Zarządzania Biznesem i Unią Europejską. Cała Biblioteka jest w pełni multimedialna i posiada również dostęp do szerokiej bazy publikacji on-line. Czytelnia została przygotowana z myślą o studentach chcących w kameralnych i komfortowych warunkach pracować z książką.

WI-FI, darmowy i ogólnodostępny Internet dla każdego na terenie całego budynku Wyższej Szkoły Ubezpieczeń w Krakowie. Hasło dostępowe można uzyskać w Dziekanacie Uczelni.

Specjalności kierunku Finanse i Rachunkowość

Góra