rekrutacja online

Aniołowie biznesu

To innowacyjny i prekursorski projekt Wyższej Szkoły Ubezpieczeń, drugiego takiego w Małopolsce nie ma.

Aniołowie Biznesu to osoby wielkiego pokroju. To osoby, które osiągnęły już wielki sukces w swoich branżach. Sami zaczynali swoje przedsiębiorstwa od małych, przydomowych firm a z czasem ich firmy urosły do wielkości międzynarodowych koncernów i korporacji.

Te osoby prowadzą u nas zajęcia tylko i wyłącznie praktyczne. Opowiadają jak wyglądała ich długa droga do sukcesu, przypominają swoje największe sukcesu, ale również omawiają największe problemy, które musieli pokonać. Taki ogrom praktycznej wiedzy jest bardzo cenny. Doświadczenie przekazywane przez osoby, które wiedzą już jak skutecznie prowadzić własną działalność umożliwi naszym studentom świetny start w zawodową przyszłość.

Wykłady „Aniołów Biznesu” będą prowadzone w terminach uzgodnionych ze studentami Wyższej Szkoły Ubezpieczeń w Krakowie. Nie ograniczymy się tylko i wyłącznie do ludzi ze świata ubezpieczeń. Prowadzimy rozmowy z ludźmi z każdej branży, począwszy od branży finansów skończywszy na osobach prowadzących firmy z branży spożywczej.

Specjalności kierunku Finanse i Rachunkowość

Góra