rekrutacja online

O biurze

Biuro Karier Wyższej Szkoły Ubezpieczeń w Krakowie

rozpoczęło swoją działalność 1 października 2001 roku. Jest to jednostka organizacyjna uczelni o charakterze informacyjnym i doradczym, której działalność służy społeczności akademickiej i pracodawcom.

Biuro Karier WSU ma na celu rozwijanie samodzielności studentów i absolwentów w aktywnym i efektywnym poszukiwaniu pracy oraz inicjowanie działalności przedsiębiorczej i gospodarczej. Jego zadaniem jest również zdobywanie informacji na temat aktualnego zapotrzebowania na pracowników pośród potencjalnych pracodawców oraz udostępnianie aktualnych ofert pracy, staży i praktyk.

Biuro Karier przygotowuje również informacje dla uczelni, która na tej podstawie buduje program nauczania adekwatny do potrzeb rynku pacy, oraz tworzy odpowiednie kierunki i specjalności.

Zapraszamy serdecznie wszystkich studentów i absolwentów do współpracy z Biurem Karier WSU w zakresie planowania i budowania kariery zawodowej.

Zapraszamy również uczniów szkół gimnazjalnych, zawodowych i średnich do skorzystania z profesjonalnej pomocy dotyczącej wyboru dalszego kierunku kształcenia, wyboru szkoły, uczelni, a w przyszłości właściwego zawodu, zgodnego z indywidualnymi zainteresowaniami, uzdolnieniami, umiejętnościami, cechami osobowości i charakteru.

Kontakt

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel/fax :+48 12 633 09 21

Specjalności kierunku Finanse i Rachunkowość

Góra